ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Code
sq: Kodi

en: Direction
sq: Orientimi

en: Rule type
sq: Lloji i rregullës

en: Text group
sq: Grup tekstesh
