ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Text
ast: Testu

en: Options
ast: Opciones

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Maximum
ast: Máximu

en: Code
ast: Códigu
