ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Tag
az: Teq

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Text
az: Mətn

en: Options
az: Seçimlər

en: Inline
az: Xətdə

en: Maximum
az: Maksimum

en: Style
az: Stil

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Column
az: Sütun

en: Direction
az: İstiqamət

en: Row
az: Sıra
