ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Tag
be: Тэма

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Text
be: Тэкст

en: Options
be: Налады

en: Inline
be: Убудаваны

en: Maximum
be: Максімум

en: Media
be: Мультымедыя

en: Code
be: Код

en: Minimum
be: Мінімум

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Direction
be: Накірунак

en: Rule type
be: Тып правіла

en: Text group
be: Група тэкста
