ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Text
bg: Текст

en: Options
bg: Параметри

en: Inline
bg: В една линия

en: Media
bg: Медия

en: Code
bg: Код

en: Direction
bg: Посока

en: Rule type
bg: Тип правило

en: Text group
bg: Текстова група
