ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Code
bn: কোড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
