ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Rule type
dz: ལམ་ལུགས་ཀྱི་དབྱེ་བ།
