ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Add group
gu: જૂથ ઉમેરો

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ
