ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Tag
hr: Oznaka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Text
hr: Tekst

en: Options
hr: Opcije

en: Inline
hr: U istom redu

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Media
hr: Mediji

en: Code
hr: Kôd

en: Attributes
hr: Atributi

en: Add group
hr: Dodaj grupu

en: Style
hr: Stil

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Direction
hr: Smjer

en: Rule type
hr: Tip pravila

en: Text group
hr: Grupa teksta

en: Remove rule
hr: Ukloni pravilo
