ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Element
kn: ಘಟಕ

en: Editable
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸ ಬಹುದ

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು
