ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Tag
ku: تاگ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Text
ku: دەق

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Code
ku: کۆد

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌

en: Rule type
ku: جۆری یاسا

en: Text group
ku: گرووپی نوسین
