ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Text
mr: अक्षर

en: Options
mr: विकल्प

en: Inline
mr: आतील

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Minimum
mr: किमान

en: Direction
mr: दिशा
