ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
