ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Description
nl: Beschrijving

en: Tag
nl: Label

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Text
nl: Tekst

en: Options
nl: Opties

en: Attributes
nl: Attributen

en: Class
nl: Klasse

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Style
nl: Stijl

en: CSS Classes
nl: CSS-klassen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Column
nl: Kolom

en: Editable
nl: Wijzigbaar

en: Direction
nl: Richting

en: Tables
nl: Tabellen

en: Row
nl: Rij

en: Variants
nl: Varianten

en: Rule type
nl: Regeltype

en: Text group
nl: Tekstgroep

en: Elements
nl: Elementen

en: Add element
nl: Element toevoegen

en: Remove rule
nl: Regel verwijderen

en: Add or select media
nl: Media toevoegen of selecteren

en: Content Block
nl: Inhoudsblok

en: Language label
nl: Taallabel
