ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Text
se: Teaksta
