ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: Maximum
sr: Максимално

en: Code
sr: Кôд

en: Minimum
sr: Минимално

en: Direction
sr: Смер

en: Text group
sr: Група текстова
