ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Content
te: సారము

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Tag
te: ట్యాగు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Code
te: కోడ్

en: Style
te: శైలి

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: Direction
te: దిశ

en: Text group
te: పాఠ్య సమూహం
