ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Content
ur: متن

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Tag
ur: ٹیگ

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Text
ur: متن

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Code
ur: کوڈ

en: Minimum
ur: کم از کم

en: Direction
ur: سمت

en: Text group
ur: عبارتی مجموعہ
