ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Tag
af: Etiket

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Options
af: Opsies

en: Code
af: Kode

en: Direction
af: Rigting

en: Rule type
af: Reëltipe

en: Text group
af: Teksgroep
