ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Code
am: ኮድ

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: Element
am: አባል

en: Direction
am: አቅጣጫ

en: Rule type
am: የመመሪያ ዓይነት

en: Text group
am: የጽሑፍ ቡድን
