ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: CSS classes
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Row
bo: ཕྲེང

en: Variants
bo: བྱེ་བྲག

en: Text group
bo: ཡིག་གེ་སྡེ་ཚན
