ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Text
bs: Tekst

en: Options
bs: Opcije

en: Inline
bs: U liniji

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Code
bs: Kod

en: Style
bs: Stil

en: Column
bs: Kolona
