ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Tag
ca: Etiqueta

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Options
ca: Opcions

en: Inline
ca: En línia

en: Maximum
ca: Màxim

en: Media
ca: Multimèdia

en: Code
ca: Codi

en: Attributes
ca: Atributs

en: Class
ca: Classe

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: Style
ca: Estil

en: CSS Classes
ca: Classes CSS

en: Minimum
ca: Mínim

en: Tag name
ca: Nom d'etiqueta

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Column
ca: Columna

en: Direction
ca: Direcció

en: Tables
ca: Taules

en: Row
ca: Fila

en: Rule type
ca: Tipus de regla

en: Text group
ca: Grup de text

en: Add or select media
ca: Afegeix o selecciona mitjans
