ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Text
cy: Testun

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Code
cy: côd

en: Style
cy: Arddull

en: Column
cy: Colofn

en: Direction
cy: Cyfeiriad

en: Rule type
cy: Math o reol

en: Text group
cy: Grŵp testun
