ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tag
el: Ετικέτα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Text
el: Κείμενο

en: Options
el: Επιλογές

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Media
el: Μέσα

en: Code
el: Κωδικός

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Class
el: Κλάση

en: CSS classes
el: Κλάσεις CSS

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Style
el: Στυλ

en: CSS Classes
el: CSS Κλάσεις

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Column
el: Στήλη

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Row
el: Γραμμή

en: Rule type
el: Τύπος κανόνα

en: Text group
el: Ομάδα κειμένου

en: Remove rule
el: Αφαίρεση κανόνα
