ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tag
fi: Tagi

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Text
fi: Teksti

en: Options
fi: Valinnat

en: Inline
fi: Avoin

en: Maximum
fi: Suurin

en: Code
fi: Koodi

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Class
fi: Luokka

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: Add group
fi: Lisää ryhmä

en: Style
fi: Tyyli

en: CSS Classes
fi: CSS-luokat

en: Minimum
fi: Pienin

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Column
fi: Palsta

en: Element
fi: Elementti

en: Editable
fi: Mahdollista muokattavuus

en: Direction
fi: Suunta

en: Row
fi: Rivi

en: Variants
fi: Muunnokset

en: Rule type
fi: Säännön tyyppi

en: Text group
fi: Tekstiryhmä

en: Elements
fi: Elementit

en: Add element
fi: Lisää elementti

en: Block content
fi: Lohkon sisältö
