ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Group
fil: Grupo

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Direction
fil: Direksiyon

en: Rule type
fil: Uri ng alituntunin

en: Text group
fil: Grupo ng teksto
