ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Tag
ka: ტეგი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Media
ka: მედია

en: Code
ka: კოდი

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Style
ka: სტილი

en: Minimum
ka: მინიმუმი
