ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Text
kk: Текст

en: Code
kk: Коды

en: Direction
kk: Бағыт

en: Rule type
kk: Заңның түрі

en: Text group
kk: Мәтін тобы
