ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Media
km: មេឌៀ

en: Code
km: កូដ

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Direction
km: ទិស

en: Rule type
km: ប្រភេទ​ច្បាប់

en: Text group
km: ក្រុម​អត្ថបទ
