ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Text
ne: अक्षर

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Media
ne: मिडिया

en: Code
ne: कोड

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Direction
ne: दिशा
