ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Text
ps: متن

en: Inline
ps: ننليكى

en: Media
ps: رسنۍ

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Add group
ps: ګروپ زیاتول

en: Style
ps: ډول

en: Column
ps: ستن

en: Row
ps: کتار
