ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Tag
ro: Marcaj

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Options
ro: Opțiuni

en: Maximum
ro: Maxim

en: Code
ro: Cod

en: Attributes
ro: Atribute

en: Class
ro: Clasă

en: Add group
ro: Adaugă grup

en: Style
ro: Stil

en: Minimum
ro: Minim

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Column
ro: Coloană

en: Direction
ro: Direcție

en: Row
ro: Rând

en: Rule type
ro: Tip regulă

en: Text group
ro: Grup text

en: Elements
ro: Elemente
