ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Minimum
si: අවමය

en: Direction
si: දිශාව
