ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Text
sl: Besedilo

en: Options
sl: Možnosti

en: Inline
sl: V vrstici

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Code
sl: Koda

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Direction
sl: Smer

en: Rule type
sl: Tip pravila

en: Text group
sl: Tekstovna skupina
