ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Text
ta: உரை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Code
ta: நிரல்

en: Add group
ta: குழு சேர்

en: Style
ta: பாணி

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Direction
ta: திசை

en: Row
ta: வரிசை

en: Text group
ta: உரை குழு
