ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Text
th: ข้อความ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Code
th: รหัส

en: Add group
th: เพิ่มกลุ่ม

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Direction
th: คำอธิบาย

en: Rule type
th: ชนิดของกฎ

en: Text group
th: กลุ่มข้อความ
