ProseMirror (1.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Text
ug: تېكىست

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Media
ug: مېدىيا

en: Code
ug: كود

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Row
ug: قۇر
