Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Custom
ar: مخصص

en: About
ar: حول
