Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Password
is: Loyniorð

en: Access denied
is: Atgongd noktað

en: Custom
is: Sergjørt

en: About
is: Um
