Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է
