Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Password
jv: Sandhi

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Custom
jv: Kostum

en: About
jv: Ngenani
