Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Password
mn: Нууц үг

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй
