Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Custom
ne: अनुकूल

en: About
ne: बारेमा
