Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Access denied
ur: رسائی مسترد
