Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: About
vi: Giới thiệu
