Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Password
eo: Pasvorto

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Custom
eo: Propra
