Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Password
fr: Mot de passe

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Realm
fr: Domaine

en: About
fr: À propos

en: Module Settings
fr: Paramètres du module

en: Exclude paths
fr: Exclure les chemins
