Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: Custom
hi: मनपसंद

en: About
hi: के बारे में
