Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Password
hr: Lozinka

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis
